Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Také druhý den dospělého Brno Open Game pokračuje ve skvělém tempu. Skupiny se pomalu blíží ke svému konci a týmy dávají všechno do svých závěrečných duelů před startem play-off. Podívejte se na další rozhovory s účastníky turnaje. 

V kategorii Hobby dopadl pro tým Flashing třetí zápas skupiny úspěchem, když porazili 12:3 Avalanche Cvrčovice. Šlo tak už o druhé dvouciferné vítězství ve skupině a večer se stále mohou poprat o prvenství před play-off.

„Open Game se celému týmu se líbí hodně. Jsme tady už popáté nebo pošesté, jsme tady rádi. Hlavně je to daleko od domova, takže můžeme dělat ostudu a nikomu to nevadí,” směje se Marek Piskorz.

Co se týče elitní kategorie, naši reportéři navštívili kupříkladu utkání Týmu na hraně, jenž v hale VUT remizoval s loňským vítězem Södrou Böhmen 2:2. Právě po tomto duelu mluvil hráč Jakub Andrle.

„Hrozně těžký zápas. Jsou to kluci z nejvyšší soutěže, zatímco my už jsme všichni trošku takoví veteráni. Ale jsme rádi, že máme velmi cenný bod,” uznal Andrle.

Rozhovory přitom i nadále přidáváme na naše sociální sítě Facebook a Instagram @brnoopengame, takže je nezapomeňte sledovat pro mnoho dalšího zajímavého obsahu.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2024 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS