Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Vyřazovací fáze na dospělém turnaji Open Game míří k nejdůležitějším zápasům. Všechny týmy se v průběhu soboty zapojily do soubojů o bytí a nebytí. Komu se dařilo a kdo naopak z pavouka už vypadl? 

Hned po ránu šli do boje Patrioti Rosice, kteří se utkali s družstvem FIS Bomby. A nutno říct, že úspěšně. Rosice zvládly duel s přehledem 7:1, když se třikrát trefil i klíčový hráč týmu David Neruda. „Myslím si, že nám všechno vyšlo nad očekávání,” přiznal bezprostředně po závěrečném hvizdu.

Následně sice Patrioti vypadli s Flamingos, podali však poctivý výkon a nemají se vůbec za co stydět. 

Součástí turnaje je i rozhodčí Bruno Weber, jenž jezdí na Open Game pravidelně. „Když jsem tady začínal před nějakými sedmi lety, jde turnaj organizačně i herně nahoru,” pozoruje sudí.

Rozhovor dával zrovna po zápase kategorie Hobby, která je podle něj v play-off celkem vyhrocená a těší se na další velké boje v neděli.

V kategorii Pro otevřeli play-off perfektním výsledkem Draci Říčany, když rozdrtili 8:0 Pohořelice. Tím navázali na kvalitní výkony ze základní skupiny, v níž ani jednou neprohráli.

„Rozhodli jsme se, že všechny tři lajny si už poskládáme, jak potřebujeme. První to trochu táhne gólově. Potom máme tu třetí, která utahá soupeře. A druhá jsou neskuteční buldoci, doplňujeme se fantasticky,” říkali Marek Svoboda s Dominikem Počtou.

Do nedělního programu naskočí mimo jiné i Gymnázium Chomutov. Tradiční účastník Open Game si zajistil postup do semifinále proti Richmondu výhrou 7:1 nad celkem 20 zázvorodek.

„Zatím se nám daří a doufám, že nám to ještě vydrží. Chceme turnaj vyhrát, je to náš cíl a dělali jsme kvůli němu i nějaké změny v sestavě, kvůli kterým jsou některé stálice chomutovské sestavy naštvané. Ale bohužel, museli jsme omladit kádr a zatím nám to vychází,” přiblížil Jakub Marek.

Sledujte i další rozhovory a videa, která pro vás připravujeme na našich sociálních sítích @brnoopengame! Nezapomeňte s námi také sdílet vaše turnajové momenty pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2024 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS