Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Už známe vítěze mezi nejmladšími kategorie na Open Game 2022. Turnaj elévek, který se hrál systémem 3+1, dopadl zlatě pro Bulldogs. Navíc došla až pro triumf přípravka Vítkovic a mladší žáci Hattricku Brno.

Elévky 3+1 se hrály podobně jako minipřípravky v dopoledním programu. Na bronz tak dosáhly Židenice, které se podle předchozích výsledků utkaly se Spartou Praha. Výsledek přitom musely určit až nájezdy, v nichž definitivně rozhodla Ema Sokolová.

Finále se potom uskutečnilo mezi Bulldogs a Hattrickem, přičemž ve skupině dopadlo měření sil remízou. Bitva o zlato ovšem měla jasný vývoj a buldočky své rivalky porazily 8:0. „Převládá hlavně radost. A ten pocit síly a toho, že jsme tým a že jsme to společně dokázaly,” znělo z řad spokojených Bulldogs se zlatými medailemi okolo krku.

Bez inkasovaného gólu ve finále uspěla přípravka Vítkovic. Souboj se Židenicemi měl výsledek 3:0, který určili svými góly Patrik Skácel, Daniel Matúš a Jan Vavrečka.Cenu pro nejlepšího hráče však získala dívka, a to Viktorie Hanusová. Právě ona během celého turnaje dala čtyři branky a přidala dvě asistence. „Finálový zápas byl podle mě lehký. Semifinále bylo asi těžší než poslední utkání,” přisvědčila Honusová.

Perfektním výkonem se blýskli mladší žáci Hattricku Brno, kteří si zajistili trofej pro mistra proti Wizards Praha. Svého protivníka z hlavního města zdolali klidným rozdílem 8:3 a před bouřlivou kulisou převzali zlato. Čtyři góly si zapsal do statistik Josef Loučka, jenž stihl i přesnou přihrávku.

„Naším cílem bylo získat pro našeho trenéra Lukáše Jalového zlato, což se nám podařilo, protože odjíždí do Švýcarska. Myslím si, že šlo organizačně o dobře zvládnutý turnaj a užili jsme si ho,” sdělil na závěr Loučka.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2024 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS