Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Na závěr finálového dne Brno Open Game se utkali dorostenci, juniorky a junioři. Ze zápasů nakonec vyšel dvakrát vítězně Tatran a jednou slavily Vítkovice. V jednom zápase musely rozhodovat nájezdy.

V dorosteneckém finále se potkaly Tatran Střešovice a Storvreta B, což byly týmy, které v dosavadním průběhu turnaje ani jednou neprohrály. První půlku zvládla o něco lépe Storvreta s mírným náskokem ve skóre, po pauze se však role vyměnily. Gólově byl o něco efektivnější Tatran a i přes napínavý závěr udržel zlatý výsledek 5:4. Čtyři z pěti střešovických tref měl na svědomí Lukáš Procházka.

„Dostali jsme jeden blbý gól. Potom jsme srovnali na 1:1 a trestné střílení soupeře nás docela nabudilo. Potom nám to tam začalo padat, akorát se nepovedlo, jak jsme inkasovali dvakrát před koncem. Ale zvládli jsme to a nakonec jsme zvítězili,” řekl k finále Adam Draslar.

Kategorií, kde Tatran získal „pouze” stříbro, byly juniorky. Utkání proti Vítkovicím přitom měly Pražanky rozjeté ideálně, když měly na své straně vedení 2:0 zásluhou Adély Bořilové a Kláry Němcové. Ostravský tým ovšem ve druhé půli dohnal ztrátu, navíc proměnil přesilovku a v nájezdech přiřkla titul Vítkovicím Anna Dobešová.

„Bylo to dřina a ze začátku to vypadalo hodně špatně. Nakonec jsme ale sebraly druhou polovinu, vrátily jsme se do poloviny a nájezdy jsme pak zvládly. Vzhledem k tomu, že nemívám nájezdy úplně nejraději, tak jsem ráda, že jsem chytila všechny tři,” zmínila vítkovická brankářka Amelie Kotásková.

V kategorii juniorů ale byly Střešovice opět úspěšné a zlato je neminulo. Česká Lípa přitom vedla už 3:1 a snažila se upevňovat výsledek. Tatran ovšem ukázal svoji sílu a další branaky střílel jenom on – konečný stav byl 5:3 pro družstvo z Prahy.

„Byl to dobrý zápas, hodně běhavý. Bylo těžké hrát na deset hráčů, takže trochu únava a nožky tahaly, ale myslí si, že jsme to zvládli skvěle,” uznal Vítek Hrbáček.

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2024 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS