Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Jak budou vypadat finálové duely na Brno Open Game 2022? U kategorií Muži PRO a Elite už je známo, kdo si o nejcennější kov zahraje. Rozhodovaly těsné výsledky v semifinále, ale i celkem přesvědčivá vítězství.

Šanci na zlaté medaile drží Braničtí rytíři, kteří v semifinále Muži PRO zastavili IBK BOMBERS. Poražený tým tak nenapravil vzájemný duel ze základní skupiny, který dopadl 5:9 v jeho neprospěch. Tentokrát však byla bitva neskutečně těsná, konkrétně dopadla 3:4.

„Jednoznačně šlo o bojovné utkání od začátku až do konce. Věděli jsme, že to bude natěsno, o jeden gól, o jedno vyloučení, o jeden návrat dozadu. Bohužel se štěstí přiklonilo na stranu soupeřů, ale bronz bereme,” uznal nejproduktivnější hráč mužstva Jakub Haša (18+8).

Druhým finalistou kategorie PRO se stávají Draci Říčany, když si poradili 6:2 se Židenicemi. Klíčový rozdíl ve skóre udělal Matěj Tabášek, jenž se trefil v zápase hned čtyřikrát. Brněnský mančaft ovšem může být s cenným kovem spokojený potom, co ve skupině nezískal ani bod a rozjel se k velké jízdě v play-off.

„Bylo to takové hodně nahoru dolů. Hlavně skupina se nám vůbec nevydařila, dávali jsme málo gólů. Dozadu to také nebylo extra funkční a zkrátka jsme se po čtyřech utkáních semkli, začali jsme pečlivě bránit a potom jsme to poctivě vybojovali,” vyzdvihoval brankář Židenic Pavel Streit.

Tradiční derby přišlo v semifinále Elite, kde na sebe narazil Richmond a Gymnázium Chomutov. Florbalisty Richmondu povzbudil především super vstup do prvního poločasu a brzy se ujali solidnějšího vedení. Gymnázium výsledek pouze korigovalo a muselo se smířit se stavem 2:7 a bronzovými medailemi.

„Poslední zápas nám nevyšel, ale celým turnajem jsme proplouvali docela dobře. Věděli jsme, že to je především o tomto utkání s Richmondem a doufali jsme, že se budeme letos držet trochu lépe. Jenže to nevyšlo. Gratulujeme soupeři a budeme držet pěsti do finále,” řekl David Hauser z Gymnázia Chomutov.

Dramatický duel dotáhla k vítězství Södra Böhmen, jež přetlačila IBK Svarta 4:3. Oba soupeři se přetahovali o náskok, jenže klíčový krok za postupem do finále udělala Södra díky dvěma gólům v poslední pětiminutovce. Po trefách Martina Šulce a Daniela Drobiše tak stále žije šance Södry na obhajobu loňského titulu.

 

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2024 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS