Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Známe další skupinku týmů, které se dostaly až na samotný vrchol Brno Open Game 2022! Zlato tentokrát připutovalo k Vítkovicím, které ovládly kategorii elévů. Kromě nich slaví dorostenky Bulldogs Brno a starší žáci Sparty Praha.

První polovina elévského finále přinesla jedinou branku. Vedení si díky ní zajistily Vítkovice, které náskok potom navýšily nedlouho po startu druhého dějství. Zhruba minutu před koncem ovšem áčko Gullivers snížilo na nejmenší rozdíl a výrazně situaci zdramatizovalo. Otočka už ale nepřišla a Vítkovice pozvedly nad hlavu zlatý pohár. „Open Game hodnotím dobře. Kluci bojovali až do konce,” bilancoval brankář Leonard Zeman.

Zlatá bitva starších žáků byla o poznání gólovější. Sparťané uspěli 7:5 a nenechali Chodov, aby se na ně dotáhl. Dvě trefy si připsal Matyáš Malkus, stejný počet asistencí pak nastřádal Tomáš Kuchynka. Sparta si tak vylepšila umístění z předchozího ročníku Open Game, kdy skončila v semifinále.

„Začátek jsme trošku vypnuli a museli jsme se do toho dostat. Pak jsme dali rychlé góly a vyšlo to. Open Game byl dobrý turnaj, skvělá týmovost z naší strany a zahráli jsme si i dobré zápasy,” podotkl zlatý medailista Jan Krejča.

Vítězství vybojovaly ve svůj prospěch dorostenky Bulldogs Brno, jež měly parádní úvodní poločas, a i když se Střešovice vrátily na kontaktní rozdíl, na zlato už nedosáhly. Hlavní zásluhu na výhře měly dvougólové střelkyně Anna Sigmundová a Veronika Stuchlíková.

„Hrály jsme celé play-off v deseti lidech. Určitě to bylo nejnáročnější utkání, ale jsme rády, že jsme to zvládly a hezky zakončily turnaj,” shrnula buldočka Karolína Vaněčková. Celé rozhovory včetně ohlasů stříbrné brankářky Střešovic najdete v příspěvku níže.

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2024 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS